NuSioLeK.eu

Dziś jest: Imieniny: stat4u

NUSIOLEK.EU – TWÓJ NAJLEPSZY PORTAL Z MUZYKĄ MP3 – CODZIENNIE NOWA DAWKA UTWORÓW – ZAGLĄDAJ KAŻDEGO DNIA

ATB na 6. urodzinach Energy 2000 już w sobotę!

20-11-2017 ~ NuSioLeK.eu

Tegoroczny 18 listopada w Katowicach klubowiczom kojarzy się tylko z jednym – tego dnia zawita w tym mieście jeden z najpopularniejszych tanecznych DJ-ów i producentów wszech czasów. 

A przy okazji jeden z ulubieńców polskiej publiczności – chyba zgodzicie się co do tego, że można tak nazwać Andre Tannebergera znanego jako ATB! Klub Energy 2000 serdecznie zaprasza na huczne obchody 6. urodzin klubu, gdzie poza występem gościa z Niemiec, przewidziano także prawdziwą inwazję urodzinowych prezentów, specjalnej edycji koszulek Energy 2000, w wersji męskiej i damskiej, Energy Mixy, specjalne silikonowe opaski na rękę, smyczki i inne urodzinowe gadżety.

 

Jak zapowiadają organizatorzy: ‚Pokroimy dla Was ogromny urodzinowy tort, a w całym klubie czekać będą przygotowane na tą okazję promocje. Pojawią się także goście specjalni – najlepsze klubowe tancerki, ledowe roboty i tancerki, performerzy i artyści z parku rozrywki Energylandia, a całość uświetnią spektakularne pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show i konfetti. Parkiet rozgrzeje nie tylko ATB, ale także wyrzutnie ognia – Fire Jet i Flamaniac, …a jeśli zrobi się Wam za gorąco, schłodzimy Was naszymi armatkami CO2’.

 

Ekipa RMVision ma zrealizować nowy, klubowy teledysk, w oczekiwaniu na sobotnią noc sprawdźcie, jak udokumentowali poprzednią wizytę ATB w tym miejscu – w lutym 2014 roku:


Partner


Partnere NO: Bonnier Publications Kondomeriet One.com NO Shoppingmania NO

Partners : Be2 Dack247 Lux-Case SE |AT: Amoma AT One.com AT RENO AT Tipp24 AT

Partner: Allyouneed Fresh - Online Supermarkt FORZIERI Moluna Affiliate One.com DE Quandoo DE RENO DE Zaful DE | PL: Alior Bank TD Netia - kampania Ford - Jazdy Próbne Ford motorcraft - kampania Accorhotels PL Amoma PL Camaieu PL FitnessTrening.pl Leroy Merlin eMAG.pl

x

Dodaj pozdrowienie

Well done! You successfully read this important alert message.
Oh Snap! Change a few things up and try submitting again.

Resetuj