NuSioLeK.eu

Dziś jest: Imieniny: stat4u

NUSIOLEK.EU – TWÓJ NAJLEPSZY PORTAL Z MUZYKĄ MP3 – CODZIENNIE NOWA DAWKA UTWORÓW – ZAGLĄDAJ KAŻDEGO DNIA

Regulamin

20-03-2014 ~ NuSioLeK.eu

01. Serwis NuSioLeK.eu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za odnośniki łamiące polskie prawo. Jeśli jednak zauważysz odnośnik do nielegalnego utworu w całej szeroko pojętym znaczeniu – natychmiast zgłoś nam poprzez zakładkę kontakt, a my poczynimy odpowiednie kroki w celu jego usunięcia.

02. Głównym warunkiem korzystania z serwisu NuSioLeK.eu jest akceptacja niniejszego regulaminu. Korzystanie przez użytkownika z serwisu oznacza, iż uważnie zapoznał się on z treścią regulaminu i go w pełni akceptuje.

03. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne.

04. Użytkownikiem Serwisu może być zarówno osoba fizyczna, jak i prawna.

05. Jeżeli w jakikolwiek sposób nie zgadzasz się z postanowieniami poniższego regulaminu lub nie akceptujesz któregoś punktu natychmiast prosimy o opuszczenie naszego serwisu.

06. Treści oraz wszelkiego rodzaju odnośniki zawarte w serwisie przeglądasz i wykorzystujesz na własna odpowiedzialność, serwis NuSioLeK.eu za to nie odpowiada.

07. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za treści i zawartość stron, do których odsyłają jego Użytkownicy i jednocześnie daje pełną gwarancję na bezpieczne korzystanie z własnych zasobów.

08. Strona NuSioLeK.Eu udostępnia utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia użytkowników do zakupu oryginalnego nośnika CD z muzyka prezentowanych wykonawców co jest zgodne z ustawa o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku.

09. Wszystkie utwory, które zawarte są na tej stronie stanowią integralna część tego serwisu i prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych dla szeroko pojętego powszechnego dobra społecznego. Mają one zachęcić Was do zakupienia całego albumu danego artysty.

10. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie naszych zasobów. Wchodząc tutaj podporządkowujesz się wyżej wymienionym zasadom i będziesz starał się ich przestrzegać. Pamietaj, ściągasz na własna odpowiedzialność.

11. Wszystkie reklamy, które umieszczone są w serwisie NuSioLeK.eu pochodzą z serwerów nie będących własnością serwisu, dlatego tez jeżeli dany link narusza polskie prawo należy zwrócić się z tym do właściciela serwera do którego kieruje link.

12. Jeżeli jestes producentem/remixerem lub reprezentujesz wytwórnie muzyczną i nie chcesz aby jakikolwiek odnośnik prowadzący do Twojej produkcji i będący Twoja własnością (posiadasz do tego utworu pełne prawa autorskie) znalazł się na łamach serwisu to napisz do nas wiadomość e-mail, a usuniemy dane nagranie.

13. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie artykułów przez użytkowników w celach sprzecznych z polskim prawem i nie odpowiadamy za ich dalsze wykorzystanie.

14. Każdy użytkownik serwisu powinien zapoznać się ze wszystkimi informacjami zawartymi w polityce prywatności serwisu NuSioLeK.eu.

15. W przypadku odnalezienia wątków, odnośników naruszających regulamin prosimy o kontakt z administracją serwisu.

16. Za łamanie regulaminu możemy zablokować na określony czas użytkownika poprzez jego IP, w rażących naruszeniach możemy zablokować dożywotnio danego usera i jego IP.

17. Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników zamieszczonych w komentarzach, prywatnych wiadomościach.

18. W przypadku gdy zostanie złożone bezpodstawne wniesienie skargi na serwis do jakichkolwiek organów ścigania, będziemy domagali się zadośćuczynienia za poniesione straty moralne.

19. Użytkownik zgadza się nie wysuwać żadnych roszczeń wobec serwisu NuSioLeK.eu wynikłych na skutek nieprawidłowego korzystania z witryny.

20. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnej chwili bez powiadomienia o tym użytkowników.

21. W sprawach nie uregulowanych w/w regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

22. Wszelkie pytania oraz sugestie prowsimy kierować na adres administracji serwisu


Partner

Få 30% på AutoGear kjørebok og fotoboksvarsler på kjøpet


Adams Matkasse 150 AM Autogear.no 14 AAS Zander 100 ZAS Barnas Egen Bokverden - Baby - enkel kampanjeside 180 CDAS Bli medlem i Babyglede 160 CDAS Barnas 250 CDAS Barnas Egen Bokverden 180 CDAS Bestselgerklubben 200 CDAS Bestselgeklubben 185 CDAS Beta-Carotene 130 HVA Beta-Carotene Ambre 127 HVA Bokkilden.no 7% BAS Bokkklubben barn 240 DNBAS Bokkklubben 240 DNBAS Bokklubben Nye Bøker 240 DNBAS Brazfit.no 15% BAS Catawiki.no 68 CBV Detoxkuren 105 PAS Donald Duck 125 EKMNAS Expo Fitness 140 EFC Hobbyklubben 200 CDAS Hobbyklubben 180 CDAS Krimklubben 180 CDAS MAN Virile 110 HVAS Maxulin 250 NAS MeningsTorget 28 SSI Nextlove 350 DMLtd Norges første hullkrone 31 SNAS Provexin 250 NAS OsloSkinLab.no 210 NAS Pharmapolar 175 PAS Phaseolus! 105 HVAS Simplesite.com 350 SS Verisure 112 VAS

Partners : Be2 Dack247

Partner: Allyiuneed Fresh Supermarkt Dezzal DE aff eglobalcentral.de FORZIERI Mini in the box DE Moluna Affiliate One.com DE Sammydress Germany Twinkledeals Germany Yoshop DE Zaful DE

x

Dodaj pozdrowienie

Well done! You successfully read this important alert message.
Oh Snap! Change a few things up and try submitting again.

Resetuj