15/07/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Alicia Keys prezentuje „Keys II”

2 min read

5-krotna laureatka nagrody Grammy, znana na całym świecie ikona, Alicia Keys, prezentuje „Keys II” – ekskluzywną edycję jej docenionego przez krytyków podwójnego albumu.
Nowa wersja płyty zawiera dwie nowe piosenki z udziałem Brenta Faiyaza i Lucky Daye oraz dwa remiksy przeboju „In Common”, który nigdy wcześniej nie ukazał się na albumie. W lipcu Alicia zapowiedziała wydawnictwo nowym teledyskiem do „Come For Me”.

„Keys II” to wersja deluxe podwójnego albumu z nowymi gościnnymi występami takich artystów jak: Lucky Daye w „Stay” (Originals) i Brenta Faiyaza w „Trillions” (Unlocked), który dołączył do już znakomitego składu gości. Na oryginalnym 26-utworowym podwójnym albumie pojawili się też Khalid i Lucky Daye w „Come For Me (Unlocked)”, Lil Wayne w „Nat King Cole (Unlocked)”, Brandi Carlile w „Paper Flowers (Originals)”, Pusha T w „Plentiful (Originals)” i Swae Lee w „LALA (Unlocked)”. „In Common (Black Coffee Remix)” i „In Common (Kaskade Radio Mix)” to nowe wersje uwielbianego przez fanów hitu, które uzupełniają rozszerzoną listę utworów.

Alicia Keys – Trillions (feat. Brent Faiyaz):

podobnie jak w przypadku poprzednio wydanej wersji, „KEYS II” oferuje podwójne, jedyne w swoim rodzaju dźwiękowe doświadczenia – wersja „Originals” zawiera wszystkie nowe utwory, które są kwintesencją Alicii, przypominające muzyczny krajobraz, który wszyscy znają i kochają od czasu jej debiutu. Wersja „Unlocked” zwiększa wrażenia, gdy Alicia sampluje swoje nowe kawałki. Pomaga jej w tym zdobywca nagrody Grammy, producent Mike WiLL Made-It

Po serii wyprzedanych koncertów w całej Europie, w tym w Krakowie, Alicia rozpoczęła właśnie amerykańską część trasy „Alicia + Keys World Tour”. Krytycy z całej Europy zachwycali się jej aktualną produkcją, a brytyjski „Clash Magazine” podsumował: „Alica Keys przez dwie godziny pokazała, dlaczego jest jednym z największych talentów współczesnej muzyki. Potrafi wszystko: śpiewa, gra na pianinie, DJ-uje i, co najważniejsze, tworzy niesamowity spektakl dla swoich fanów”.

Tracklista Alia Keys – Keys II (Originals):
Plentiful (feat. Pusha T)
Skydive
Best of Me
Dead End Road
Is It Insane
Billions
Love When You Call My Name
Only You
Daffodils
Old Memories
Nat King Cole
Paper Flowers (feat. Brandi Carlile)
Like Water
Stay (feat. Lucky Daye)
In Common (Black Coffee Remix)

Tracklista Alia Keys – Keys II (Unlocked):
Keys
Only You
Skydive
Best of Me
LALA (feat. Swae Lee)
Nat King Cole (feat. Lil Wayne)
Is It Insane
Come For Me (feat. Khalid & Lucky Daye)
Old Memories
Dead End Road
Love When You Call My Name
Daffodils
Billions
Trillions (feat. Brent Faiyaz)
In Common (Kaskade Radio Mix)

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.