15/07/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Kali Uchis przypomina, że miłość nie ma granic

2 min read

Nagrodzona Grammy artystka Kali Uchis prezentuje dziś swój nowy utwór „No Hay Ley”.
– Napisałam tę piosenkę o tym, by stawiać miłość ponad wszystko – mówi Uchis. – „En el amor no hay ley” oznacza „w miłości nie ma praw”. Bądź z tym, kto cię uszczęśliwia i nie słuchaj, co inni mają do powiedzenia, ponieważ to nigdy nie była ich sprawa!

Nowy utwór kontynuuje kilka udanych lat dla Uchis, której album „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞” był nominowany do nagrody Grammy. Superprzebój „telepatía” zdobył do tej pory ponad 2 miliardy streamów, docierając na szczyt list Latin Airplay oraz Latin Pop Airplay Billboardu. Ponadto singiel przez 10 tygodni z rzędu znajdował się na najwyższej pozycji zestawienia Latin Digital Song Sales. „telepatía” jest w tej dekadzie najdłużej utrzymującą się w głównym notowaniu Billboardu hiszpańskojęzyczną piosenką w wykonaniu solisty – numer nie spadł z Billboard Hot 100 przez 23 tygodnie.

Uchis jest finalistką tegorocznej edycji Billboard Latin Music Awards. Ostatnio zdobyła dwie nagrody Billboard Music Awards i American Music Award. W zeszłym roku zabrała do domu swoje pierwszą nagrody Billboard Latin Music, Grammy, Premios Nuestra Tierra i Univision Premios Juventud, a także wystąpiła na Hispanic Heritage Awards na PBS, gdzie została uznana za „Inspira Honoree 2021”. Gościła okładkę „Office Magazine”, występowała w „The Tonight Show” z Jimmym Fallonem i koncertowała po arenach Ameryki Północnej z Tylerem, The Creator.

Wychowana między Wirginią a Kolumbią, Kali Uchis zyskała rozgłos w 2015 roku dzięki projektowi „Por Vida”. Jej debiutancki album z 2018 roku, „Isolation”, zdobył szerokie uznanie krytyków i znalazł się na wielu listach Best Of, w tym w „Rolling Stone”, „Pitchfork”, „NPR” i „Vulture”. Uchis współpracowała i dzieliła sceny z takimi gwiazdami, jak SZA, Gorillaz, Jorja Smith, Diplo, Major Lazer, Snoop Dogg, Kaytranada czy Leon Bridges. Podróżowała po całym świecie, dając uznane sety na najważniejszych festiwalach.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.