21/04/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Łydka Grubasa i Kwiat Jabłoni w najbardziej nieoczywistej kooperacji roku

2 min read

Łydka Grubasa łączy siły z Kwiatem Jabłoni i prezentuje nową interpretację utworu „Wzięli zamknęli mi klub”. Co więcej, w nagraniu oraz teledysku udział wzięli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Jest to kolejny singiel promujący najnowszy album Łydki – “ĘĆ”, który ukazał się pod koniec minionego roku
Teledysk został zrealizowany w warszawskim klubie Hybrydy przy udziale ponad dwustu fanów, którzy odpowiedzieli na wezwanie zespołu. Maciej „Ziggy” Charytoniak, gitarzysta, dziękuje fanom za stworzenie niesamowitej atmosfery podczas nagrania:

– To był szok, jeden post na mediach i zameldowało nam się ponad 200 osób! Nierzadko musieli przemierzyć setki kilometrów, aby pojawić się na planie. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z rezultatu, ze współpracy ze studiem Przedmarańcza, a przede wszystkim z tego, jak cudownie udało uchwycić się piękno i klimat rockowego podziemia

Bartosz „Hipis” Krusznicki, wokalista zespołu, komentuje:

– Z Jackiem i Kasią poznaliśmy się podczas nagrań. Byliśmy zaszczyceni współpracą, sami będąc ogromnymi fanami Kwiat Jabłoni. Utwór wyszedł kapitalnie i jest asem na płycie. A to że Kwiatki wystąpili z nami na klipie to już w ogóle niesamowita sprawa. I powiem po cichu, rock and rollowe wydanie bardzo nam wszystkim przypasowało.

Utwór znalazł się na albumie „ĘĆ” Łydki, wydanym w 2023 roku. Oprócz licznie zaproszonych gości, takich jak Jelonek, Titus (Acid Drinkers), Dżej Dżej (Big Cyc), Tomson (Afromental), Czesław Mozil, Łukasz Drapała czy Rasta (Decapitated), na płycie znalazł się również cover Kwiatu Jabłoni.

Leave a Reply

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.