15/07/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Piosenka z filmu „Kolejne 365 dni” hitem sieci. Kim jest Marissa?

2 min read

Piosenka „Stranger” została wybrana do promocji filmu „Kolejne 365 dni”, trzeciej części ekranizacji erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. W utworze możemy usłyszeć młodą wokalistkę o pseudonimie Marissa.
„Kolejne 365 dni” to już trzecia część „polskiej odpowiedzi na Greya” będąca ekranizacją erotycznych powieści Blanki Lipińskiej.

Wcześniej na ekrany kin trafiły filmy „365 dni” i „365 dni: Ten dzień”. Pierwsza część zdobyła aż sześć nominacji do Złotych Malin, nazywanych anty-Oscarami. Ostatecznie statuetką nagrodzono najgorszy scenariusz, a wśród nominowanych byli m.in. odtwórcy głównych ról Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone.

Miażdżące opinie zbierają także druga i trzecia część, co nie przeszkadza w tym, by pobijały rekordy oglądalności.

Do promocji filmu „Kolejne 365 dni” wybrano utwór „Stranger”, w którym śpiewa młoda wokalista o pseudonimie Marissa – Maria Dzięcielak. Towarzyszą jej Keanu Silva oraz Jhn McFly. Nagranie pochodzi z drugiej EP-ki Marissy – „Just Breathe”.

„’Just breathe’ znaczy, by po prostu oddychać. Niezależnie czy brakuje mi tchu w cudownych chwilach, czy też w niezwykle trudnych dla mnie momentach, powtarzam sobie w myślach – Marysia, po prostu oddychaj. Moment na oddech i uspokojenie kołatających się w mojej głowie myśli jest dla mnie bardzo ważny, dlatego mam nadzieję, że pomoże również moim słuchaczom” – opowiada Marissa, która współtworzy kompozytorską i producencką ekipę Hotel Torino.

Ten skład współtworzył m.in. piosenki dla Dody i Lanberry.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.