NuSioLeK.eu

Dziś jest: Imieniny: stat4u

NUSIOLEK.EU – TWÓJ NAJLEPSZY PORTAL Z MUZYKĄ MP3 – CODZIENNIE NOWA DAWKA UTWORÓW – ZAGLĄDAJ KAŻDEGO DNIA

Rodzina Aviciiego: Nie wytrzymał. Jednak samobójstwo?

12-05-2018 ~ NuSioLeK.eu

Takie głosy pojawiały się już wcześniej, ale w większości nie traktowano ich poważnie. Wiedząc o wcześniejszych kłopotach ze zdrowiem (trzustka, jelita), było dla nas naturalne, że to wykończony przez choroby i używki organizm nie wytrzymał.

A jednak okazuje się, że to psychika nie wytrzymała. Tak przynajmniej przeczytać możemy w oficjalnym oświadczeniu rodziny Aviciiego. Słowo ‘samobójstwo’ nie pojawia się wprost, ale można to wywnioskować z treści listu.

‘Nasz ukochany Tim był poszukującą, kruchą, artystyczną duszą, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, jakie prowadziło do ogromnego stresu. Po zakończeniu występowania chciał odnaleźć równowagę w życiu, być szczęśliwym i zająć się tym, co kochał najbardziej: muzyką. Zmagał się z myślami o Sensie Życia, Życiu w Ogóle, Szczęściu. Nie mógł już tego wytrzymać. Chciał odnaleźć spokój. Nie odnajdywał się w machinie show-biznesu; był wrażliwą osobą, kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić’ – czytamy w oświadczeniu. Są też informacje o pożegnalnym liście…

Po tych słowach cały świat muzyczny pisze i mówi o ‘przestrodze dla innych’, symbolicznym przypadku, który powinien dać reszcie świata do myślenia, dać asumpt do przemyśleń związanych z szalonym życiem, jakie często idzie w parze z wielkim sukcesem i wielkimi pieniędzmi. Z presją świata i otoczenia, i będącym ich efektem ogromnym stresem, który potrafi wykończyć nawet tak młodego człowieka. Drogi Avicii, dziś żal nam Ciebie jeszcze bardziej.


Partner

Partner

Partnere NO: Bonnier Publications One.com NO | Partners : Autodoc SE be2 Sweden Born This Day SE Dack247.se Voodoodreams SE |AT: One.com AT RENO AT Tipp24 AT | DK: Wolford DK One.com DK Partner: Allyouneed Fresh - Online Supermarkt Autodoc DE Cam: IPSOS CPL DE Moluna Affiliate One.com DE Paintball Sports DE Quandoo DE RENO DE Yoins DE | PL: Alior Bank TD Allegro.pl Carsmile elampy.pl eMAG.pl Endo.pl Leroy Merlin Maxandmrau Netia kampania 2 Philips PL Provident.pl RunnersClub.pl VANGRAAF.COM PL | NL: Bongo Light In The Box (NL) One.com NL

x

Dodaj pozdrowienie

Well done! You successfully read this important alert message.
Oh Snap! Change a few things up and try submitting again.

Resetuj