NuSioLeK.eu

Dziś jest: Imieniny: stat4u

NUSIOLEK.EU – TWÓJ NAJLEPSZY PORTAL Z MUZYKĄ MP3 – CODZIENNIE NOWA DAWKA UTWORÓW – ZAGLĄDAJ KAŻDEGO DNIA

Soundcloud po cichu obniżył jakość o połowę?

15-01-2018 ~ NuSioLeK.eu

Jak czytamy na specjalistycznej stronie nestHQ.com, nowy rok przyniósł przykrą niespodziankę wszystkim użytkownikom serwisu Soundcloud. 

Jak się okazuje w 2018 szybkość transmisji danych w bitach na sekundę, czyli tak zwany bitrate został obniżony aż o połowę! Dotąd słuchaliśmy tam muzyki w jakości 128 kbps, w tej chwili jest to już tylko 64 kbps.

Co prawda by zapobiec znaczącej różnicy zmieniony został kodek z ‚MP3 codec’ na ‚Opus codec’, ale jak twierdzą eksperci to na niewiele w dzisiejszych czasach się zda. Wygląda na to, że po masowych zwolnieniach w zeszłym roku właściciele Soundclouda szukają kolejnych oszczędności, ale czy to nie będzie przysłowiowy gwóźdź do trumny tego serwisu?

P.S. Czy nadal korzystacie z Soundclouda, czy może polecacie jakieś inne opcje w tym względzie?


Partner

Partner

Partnere NO: Bonnier Publications Kondomeriet One.com NO | Partners : Autodoc SE Dack247.se B2 |AT: One.com AT RENO AT Tipp24 AT

Partner: Allyouneed Fresh - Online Supermarkt Autodoc DE Forzieri DE Moluna Affiliate One.com DE Quandoo DE RENO DE | PL: Alior Bank TD Allegro.pl elampy.pl eMAG.pl FitnessTrening.pl Ford motorcraft - kampania Leroy Merlin merg.pl Netia2 PocztaKwiatowa.pl Proama PROLINE Provident.pl RunnersClub.pl SportClub.com.pl VANGRAAF.COM

x

Dodaj pozdrowienie

Well done! You successfully read this important alert message.
Oh Snap! Change a few things up and try submitting again.

Resetuj