22/05/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Szczere wyznanie Barona. Ujawnił, co zrobił, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem

2 min read

Baron postanowił podzielić się w programie „The Voice Kids” tym, co w ostatnim czasie doprowadziło go do łez. Jednym z takich wzruszających momentów był ten, gdy dowiedział się, że będzie ojcem. Jednak co jeszcze porusza trenera w programach TVP?

„Alek, czy widzę łzy w twoich oczach, czy też nie?” – zapytała Natasza Urbańska w przerwie między występami kolejnych uczestników siódmej edycji „The Voice Kids”.

„Oczywiście, że płaczę. Wcale się tego nie wstydzę. Uważam, że każdy facet powinien płakać od czasu do czasu, żeby oczyścić swoje emocje. Wzruszeń mam wiele, ale tak, żeby mi łza poleciała to pamiętam, że to było na Hansie Zimmerze. Monumentalność tej muzyki tak cię w każdej komórce ciała dotyka emocjonalnie, że pamiętam wtedy łza mi popłynęła po buzi” – odpowiedział Baron.

Po kilku miesiącach od nagrań obecnej edycji „The Voice Kids”, Baron otrzymał radosne wieści od swojej narzeczonej, Sandry Kubickiej. Okazało się, że para spodziewa się dziecka. Muzyk z zespołu Afromental, po obejrzeniu materiału wideo, postanowił zaktualizować swoje odczucia. „Ostatnio wzruszyłem się, gdy dowiedziałem się, że zostanę ojcem. To były łzy szczęścia!” – wyznał z dumą przyszły tata. „The Voice Kids” nagrywano latem ubiegłego roku. Czy w najnowszym odcinku programu, w którym uczestniczą utalentowane dzieci, trenerzy, w tym Baron, będą przepełnieni emocjami? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę.

Leave a Reply

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.