22/05/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

OKI ujawnił drugą piosenkę z płyty Era47. W teledysku – Quebonafide!

1 min read

Nawet superbohaterowie miewają słabsze momenty. Choć może się wydawać, że “to zakazana wiedza jak z Harry Pottera”. W drugim intro do albumu “ERA47” OKI dzieli się opowieścią o poszukiwaniu upragnionego życiowego balansu. “WRAK” to kolejna (po monumentalnej “Wodzie Sodowej”) odsłona współpracy rapera z @atutowym.

ERA47 to nowa epoka w polskim rapie. OKI od dawna działa z rozmachem, a dwie pierwsze odsłony tego projektu dowodzą, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są czcze zapowiedzi. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 chce odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

OKI – piosenka Wrak
WRAK jest drugą częścią filmowego dyptyku, zrealizowanego przez dom produkcyjny Papaya Films. Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek, natomiast za zdjęcia odpowiada Nikodem Marek.

Leave a Reply

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.