NuSioLeK.eu

Dziś jest: Imieniny: stat4u

NUSIOLEK.EU – TWÓJ NAJLEPSZY PORTAL Z MUZYKĄ MP3 – CODZIENNIE NOWA DAWKA UTWORÓW – ZAGLĄDAJ KAŻDEGO DNIA

Reprezentacja Polski na Tranceformations 2018!

04-12-2017 ~ NuSioLeK.eu

Panowie z Euforia Festivals zaprezentowali zestaw krajowych wykonawców, którzy uświetnią swoją obecnością kolejną edycję Tranceformations we Wrocławiu. Rzućcie okiem na skład rodaków!
Reprezentacja Polski na Tranceformations 2018:
 
 
DJ ALEX 
jest jedną z czołowych postaci klubowej sceny w Polsce. Dj,producent, który w swoim studiu czyni cuda. Jeden z najlepszych technicznie DJ-ów w kraju. Przez wielu kojarzony z rezydentury w głogowskim Protektorze. Od kilku lat związany z Euforia Festivals. Jego zdolność adaptacji pozwala mu dostosować się do każdych warunków,stąd gdzie się nie pojawi tam swoimi setami powala na kolana tłumy.

DJ Quiz
to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie klubowej. Za konsoletą czuje się jak ryba w wodzie, a klasyczne klimaty nie są mu obce, ponieważ w tej materii uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w kraju. 10 lutego przypomni Wam najlepsze czasy młodości.
Matthew Pear 
jest członkiem kolektywu Essential Vibes, który od wielu lat organizuje trance’owe imprezy na terenie całego kraju.
To właśnie oni jako pierwsi do kraju ściągnęli takie nazwiska jak: Dennis Sheperd, Will Atkinson, Khomha, Thomas Datt, Eddie Bitar, Sneijder, James Dymond, Adam Ellis, Darren Porter, Cold Blue, Alex Di Stefano, Lostly, Johan Ekman, Orkidea i wiele innych. Na ich imprezach swoje debiuty na scenie mieli m.in.Sebastian Weikum, Matt Bukovski, Andromedha.
Bez wątpienia Mateusz zapewni fanom gatunku wysublimowany set na klasycznej scenie.
OnTune 
Współorganizator eventów spod znaku Euforia Festivals. Od 2016 zgłębia tajniki produkcji muzyki, od 2017 roku systematycznie współprodukuje hymny Back & Forth, Euforia Festival oraz Tranceformations i nie inaczej będzie tym razem. W lipcu tego roku świętował 15lecie za konsoletą. W swoich setach zawsze stawia na spójny repertuar, a w organizacji eventów na wygodę i zadowolenie gości, bo to co robimy, robimy z myślą o Was.Podczas Tranceformations zaprezentuje seta B2B z Blue Silence, z którym za konsoletą rozumieją się bez słów.”Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu”.
Kros 
od samego początku związany jest z Euforia Festivals. Jego kilkunastoletnie doświadczenie pozwala mu odnaleźć się w każdych niemal warunkach. Niegdyś rezydent klubu Relaks, dziś organizator cyklicznej imprezy Memories of Relaks,która co roku gromadzi coraz większe rzesze fanów.
Blue Silence 
to DJ i producent z dużym doświadczeniem. Jego utwory były grane przez wielu czołowych artystów świata ttance, m.in. Aly & Fila w audycji Future Sound of Egypt wybrali jego produkcję “Wonder of The Week”. Współprodukował hymny Tranceformations, Euforia Festival i Back & Forth. Już w lutym zaprezentuje Wam seta na klasycznej scenie.
DJ Goro 
to fanatyk czarnych krążków. Technikę grania na vinylach opanował do perfekcji. 10lutego rozpocznie ucztę na scenie classics, będzie to muzyczna podróż, począwszy od lat 90′, na 2008 roku skończywszy.
Panie i Panowie, Warm-up sceny klasycznej, ukłon w Waszą stronę, Wasz pomysł, Wasza sugestia – DJ Goro!

Partner

Partner

Partnere NO: Bonnier Publications Kondomeriet One.com NO | Partners : Autodoc SE Dack247.se B2 |AT: One.com AT RENO AT Tipp24 AT

Partner: Allyouneed Fresh - Online Supermarkt Autodoc DE Forzieri DE Moluna Affiliate One.com DE Quandoo DE RENO DE | PL: Alior Bank TD Allegro.pl elampy.pl eMAG.pl FitnessTrening.pl Ford motorcraft - kampania Leroy Merlin merg.pl Netia2 PocztaKwiatowa.pl Proama PROLINE Provident.pl RunnersClub.pl SportClub.com.pl VANGRAAF.COM

x

Dodaj pozdrowienie

Well done! You successfully read this important alert message.
Oh Snap! Change a few things up and try submitting again.

Resetuj