Bocelli to włoski tenor i wokalista. Przez swój niezwykły głos stał się fenomenem na skalę światową. Debiutanckim albumem “Romanza” Andrea zwrócił na siebie uwagę milionów miłośników muzyki na całym świecie, zdobywając szczyty list przebojów i mnóstwo Platynowych Płyt.

Jak podaje TVP, nie zabraknie także utworów, dzięki którym Bocelli zdobył sławę międzynarodową: “Time To Say Goodbye” czy “Perfect Symphony” i “Fall on me”, które wykona wspólnie z synem Matteo. Ten zaś zaśpiewa solo piosenkę “Sogno”.

Andrea Bocelli to włoski tenor i wokalista. Przez swój niezwykły głos stał się fenomenem na skalę światową. Debiutanckim albumem “Romanza” Andrea zwrócił na siebie uwagę milionów miłośników muzyki na całym świecie, zdobywając szczyty list przebojów i mnóstwo Platynowych Płyt.

Jego mediolański koncert obejrzało aż 35 mln ludzi. Do dziś to najchętniej streamowany koncert na żywo w historii muzyki klasycznej.

Muzyk przyznał się także, że miał koronawirusa. Po wyleczeniu oddał osocze do dalszych badań, które mogą pomóc chorym. Jak ujawnił, chorowała także jego żona oraz dwoje dzieci – wszyscy wrócili do zdrowia.