15/07/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Klip Master of Puppets po 36 latach!

1 min read

Po sukcesie za sprawą serialu ‘Stranger Things’, Metallica zdecydowała się wypuścić wideo do tytułowego utworu wydanej 36 lat temu płyty ‘Master of Puppets’

Animowany teledysk utworu z wydanej w roku 1986 płyty ‘Master of Puppets’, która do dziś uważana jest przez fanów za najlepszą płytę Metalliki, wykonała brytyjska firma ILOVEDUST, znana ze współpracy z artystami takimi jak Ozzy Osbourne (grafika płyty „Patient Number 9”) czy Foo Fighters (film „Studio 666”).

Master of Puppets’, który trafił na listę Billboard Hot 100, ponownie zyskał popularność po wykorzystaniu go w czwartym sezonie serialu ‘Stranger Things’ emitowanego przez Netflix. Postać serialu – Eddie Munson – wykonuje ‘najbardziej metalowy koncert wszech czasów’ na swojej gitarze Warlock. Jak skomentowała to Metallica?

„Sposób w jaki Bracia Duffer wplatali muzykę w ‘Stranger Things’ zawsze robił na nas wrażenie, dlatego byliśmy podekscytowani, że chcą nie tylko skorzystać z ‘Master of Puppets’, ale też zbudować wokół tego scenę. (…) zrobili to znakomicie, byliśmy powaleni. Niektórzy zdołali domyślić się tytułu utworu widząc tylko kilka sekund rąk Josepha Quinna w trailerze! Czyż to nie wspaniałe?”

Ciekawostką jest, że syn Roberta Trujillo – Tye – dograł kilka własnych dźwięków do wersji ‘Master of Puppets’ wykorzystanej w serialu ‘Stranger Things’.

Więcej informacji: www.metallica.com

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.