21/04/2024

NuSioLeK.eu

Najlepsze Mp3 w Rękach Kobiety

Selena Gomez Shares Makeup-Free ‘Real’ Photos on Instagram

2 min read

Jedno naturalne ujęcie przykuło uwagę innej gwiazdy popu Camili Cabello, która zareagowała w sekcji komentarzy.

W ten weekend Selena Gomez pokazała fanom na Instagramie swoje naturalne piękno.

Piosenkarka popowa , aktorka i założycielka Rare Beauty przesłała do Instagram Stories serię zdjęć, w tym selfie, które wygląda na całkowicie pozbawione makijażu.
W sobotę (23 marca) Gomez zamieściła także bardziej profesjonalny portret przedstawiający jej naturalny wygląd na swojej siatce na Instagramie. Na intrygującym czarno-białym zdjęciu gwiazda spogląda w kamerę — w sposób, który przykuł uwagę innej artystki Camili Cabello , która wyraziła swoją reakcję w komentarzach. „Dobry Boże, kobieto, zlituj się” – napisał Cabello, komplementując uderzające ujęcie, które Gomez opisał po prostu „Prawdziwy”. W uroczym poście ze środy (20 marca) piosenkarka i aktorka udostępniła słodką, ręcznie robioną kartkę, którą wysłał jej kochanek Benny Blanco, zaznaczając, że wkroczyli w fazę na odległość w swoim związku. „Udanej pierwszej wirtualnej randki!” on napisał. Gomez podpisała zdjęcie: „Wibracje w związku #longdancerelationship”.
Od grudnia para publicznie opowiadała o swoim romansie.

„Muszę powiedzieć, że ogólnie jest to najbezpieczniejsze, na jakie się czuję i było naprawdę cudowne” – powiedziała Gomez o związku w lutym w wywiadzie dla Zane’a Lowe’a z Apple Music 1.

Zobacz selfie Gomez bez makijażu w Instagram Stories i zamieszczone poniżej w tweecie fanów. Zobacz jej nowy portret w zbliżeniu na jej siatce na Instagramie .

Leave a Reply

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.